Ecserről Vecsés felé haladva Illegális hulladéklerakat

Ecserről Vecsés felé haladva elhagyva a Kar-Zol nevű fuvarozó céget kb 300 méterre jobbra lesz egy föld behajtó az erdőbe. Ahogy oda befordulunk az egész erdő széle tele van ömlesztve ránézésre több mint 100 m3 szeméttel . Gumi, hűtő , kanapé , minden amit el lehet képzelni . A bejelentést továbbítjuk az illetékes önkormányzatnak. Köszönjük … Olvass továbbEcserről Vecsés felé haladva Illegális hulladéklerakat

Gumitemető és rengeteg hulladék

Az M0 körgyűrű 45 -ös szakasz Ecseri kihajtójánál , nem Ecser hanem a “szántók” felé. A bejelentést továbbítjuk az illetékes önkormányzatnak. Köszönjük a bejelentést! Felhívás illegális hulladék bejelentésre! A további bejelentéseket is várunk, hogy segítsük az illetékes önkormányzatok munkáját. Ide kattintva érhető el a bejelentési felület, ahol 2019-től a bejelentéseket, regisztráció után várjuk. Továbbá ha helyszínre vagy … Olvass továbbGumitemető és rengeteg hulladék

Szemétlerakás

A bejelentés szövege: Valahol felnőttek a gyerekek… Helyszín: Budai hegy (Gellénháza) – Sárhidai út közötti szakasz! 46.768776, 16.807900 A bejelentést továbbítjuk az illetékes önkormányzatnak. Köszönjük a bejelentést! Felhívás illegális hulladék bejelentésre! A további bejelentéseket is várunk, hogy segítsük az illetékes önkormányzatok munkáját. Ide kattintva érhető el a bejelentési felület, ahol 2019-től a bejelentéseket, regisztráció után várjuk. Továbbá … Olvass továbbSzemétlerakás